Wellness centrum Bruntál
dnes je

Dočasné uzavření wellness centra od 1.6.2024

Dočasné uzavření wellness centra od 1.6.2024

napsáno dne: 20. 5. 2024

Wellness centrum se připravuje na prázdniny,

v příštích týdnech jsou v plánu nezbytné opravy

Wellness centrum Bruntál čeká ještě před letními prázdninami dočasné uzavření z technických důvodů. Cílem je připravit oblíbené zařízení na nadcházející vrchol sezony. Díky této technické pauze pak navíc nebude nutná pravidelná odstávka v září.

Wellness centrum bude veřejnosti dočasně nepřístupné od 1. června, předpokládaným termínem opětovného otevření je pak 27. červen.

Důvodem plánované uzavírky je skutečnost, že na dně velkého plaveckého bazénu dochází k postupnému uvolňování obkladu a tento stav je třeba napravit ještě před prázdninami, zejména s ohledem na bezpečí a komfort návštěvníků. Dalším důvodem je pak oprava ochozu kolem velkého plaveckého bazénu.

Wellness centrum Bruntál je dlouhodobě intenzivně využíváno a těší se značné oblibě návštěvníků z širokého okolí. Příští rok oslaví už 15 let své existence.

Předpokládaný termín dokončení oprav je stanoven jako nejzazší, záležet bude na rozsahu prováděných prací. Pokud budou dokončeny ještě před 27. červnem, budou o této skutečnosti návštěvníci informováni na webových stránkách wellness centra, města Bruntálu a na sociálních sítích.

Malí i velcí návštěvníci se každopádně už teď mohou těšit na prázdniny s wellness centrem. Hned v pátek 28. června očekáváme školáčky a školáky s vysvědčeními a ty, kteří se nám pochlubí vyznamenáním, čeká u nás v tento den hodina a půl zábavy zdarma. Pro všechny návštěvníky pak bude připravena tradiční prázdninová akce v podobě pětihodinového vstupu za cenu tříhodinového,“ sdělila manažerka Wellness centra Bruntál Renata Rychlíková.