Wellness centrum Bruntál
dnes je

Foto a video z akce 5 let wellness centra

Foto a video z akce 5 let wellness centra

napsáno dne: 17. 4. 2015

V sobotu 11.dubna 2015 jsme uspořádali Velkou vodnickou show k 5 výročí otevření našeho wellness centra. Pro všechny děti, dospělé, dědečky, babičky byl připraven bohatý zábavný program včetně soutěží a a atrakcí.

Bylo možné vidět různá taneční vystoupení např.skupiny Chicas, břišních tanečnic a dále ukázku Jiu-Jitsu. Vrcholem odpoledne byla bezesporu módní přehlídka, kde si především pánové přišli na své při pohledu na sličné modelky v plavkách. Nicméně dámy měly možnost si vybrat z nové kolekce plavek ty pravé pro letošní léto.

Těsně před přehlídkou byl rukou pana starosty Petra Ryse rozkrojen narozeninový dort, na který si přítomní s radostí vystáli krátkou řadu. Následovala losování výletu do areálu Šiklův Mlýn věnovaného společností Atis a.s.. Děvčata z oddílu synchronizovaného plavání v Olomouci nám na závěr předvedla tři sestavy a to sólo, duo a kombinovanou. Právě kombinovaná volná sestava patří k divácky nejatraktivnějším a mimo jiné je připravena i na Mistrovství České Republiky, které se uskuteční příští týden v Olomouci.

Kromě programu si děti, ale i dospělí užili již zmíněných atrakcí, soutěží a potápění se "zubatými žábami". Jak se přitom všem bavili, se můžete podívat na fotografiích.

Kratičká reportáž z oslavy zde.

Módní přehlídka plavek a sportovního oblečení (kvůli autorským právům bohužel bez originálního pozadí).

O dva dny dříve jsme předali "cenu poroty" za "wellness song" dětem na Základní škole Rýmařovská. Strávili jsme zde pohromadě příjemnou hodinku. Foto z návštěvy zde. V brzké době nás děti společně se svými učitelkami navštíví na wellness centru, kam se k naší velké radosti opravdu moc těší.