Wellness centrum Bruntál
dnes je

Soutěž o Wellness song - Cena poroty

Soutěž o Wellness song - Cena poroty

napsáno dne: 7. 4. 2015

Soutěž o "Wellness song Bruntál" vyhlášená u příležitosti oslavy 5 let  Wellness centra Bruntál bude prodloužena k uskutečnění další větší akce, kterou předpokládáme na přelomu léta a podzimu 2015, a to "Přivítání milióntého návštěvníka wellness centra".
Blížší specifikace bude zmíněna v sobotu 11.4.2015 v rámci oslavy přímo na wellness centru.

Přesto jsme se rozhodli udělit "Cenu poroty", a to Základní škole Bruntál na Rýmařovské ulici za  "Wellness song" s názvem "Tisíc mil" , jelikož je za tímto ztvárněním vidět spousty úctyhodné práce.

Song nacvičovali žáci Základní školy speciální spolu se svými pedagogy přibližně od začátku března.

"Nejprve jsme oslovili kolegyni Lenku Ježkovou, která je naší dvorní skladatelkou a požádali ji o skladbu textu ke známé melodii. Děti se postupně učily zpívat jednotlivé sloky a zároveň zvládat jednoduchou choreografii," řekla paní učitelka Jana Knížová.

"Hudební doprovod a zpěv jsme během příprav konzultovali s kolegyní, které se zabývá muzikoterapií, kostýmy a kulisy nám pomohla navrhnout  paní vychovatelka. Při vystoupení jsme využili netradiční hudební nástroje - dešťovou hůl a oceánový buben. Video nafilmoval a sestříhal náš šikovný kolega. Celou přípravu i natáčení jsme si velmi užili a bavilo nás," doplnila Jana Knížová.

Co žáci společně s učiteli vytvořili si můžete prohlédnout zde.