Wellness centrum Bruntál
dnes je

Výherce z valentýnského koupání - 14.2.2015

Výherce z valentýnského koupání - 14.2.2015

napsáno dne: 16. 2. 2015

V sobotu 14.2.2015 od 16:00 do 19:00 hodin se v našem wellness centru uskutečnilo valentýnské koupání za intimního osvětlení a doprovodu příjemné relaxační hudby.
Atmosféra mezi přítomnými byla výborná. Dámy si kromě zábavy ve vodě mohly užít i odpočinek v podobě líčení, česání a masáže rukou. Pánské doprovody měli možnost využít služeb mokrého baru a restaurace. Celkem k nám na valentýnský podvečer zavítalo 397 návštěvníků.

V 19 hodin se za přítomnosti místostarosty Ing. Libora Unverdorbena a obchodního a produkčního ředitele CK ATIS a.s. pana Petra Krče losoval ze všech návštěvníků valentýnského koupání výherce romantického víkendového pobytu pro 2 osoby, který nám v rámci vzájemné spolupráce věnovala CK ATIS a.s. Jedná se o pobyt ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Babylon Liberec s poukazy na celodenní vstup do wellness Centrum Babylon Liberec.

Výhercem se stal pan Jakub Beran s lístečkem číslo 35. Jelikož výherce již nebyl přítomen, vylosovali jsme dva náhradníky s číslem 99 a 26 pro případ, že by výhra nebyla do 14 dnů vyzvednuta. Výherce byl kontaktován emailem.

V průběhu týdne budou na web uloženy fotografie z akce.

Věříme, že jste si užili příjemný podvečer a těšíme se na brzkou shledanou na akci k oslavě
5 - letého výročí otevření Wellness centra v Bruntále, která se uskuteční v sobotu 11.dubna 2015.
Bližší informace budou s předstihem umístěny na našem webu a na plakátech.