Wellness centrum Bruntál
dnes je

Výherce z valentýnského koupání - 14.2.2016

Výherce z valentýnského koupání - 14.2.2016

napsáno dne: 17. 2. 2016

V neděli 14.2.2016 se od 16:00 do 19:00 hodin v našem wellness centru uskutečnilo valentýnské koupání za intimního osvětlení a doprovodu příjemné relaxační hudby.

V příjemné atmosféře si dámy kromě zábavy ve vodě mohly užít i odpočinek v podobě líčení a péče o ruce nazývané "saténové ruce". Pánské doprovody měli možnost využít při čekání na své drahé polovičky služeb restaurace.

Během večera jsme pro zpestření a pobavení připravili i pár soutěží pro páry. Výtěz každé soutěže obdržel vstupenku na wellness centrum a poukaz na lifting obličeje.

V 18:30 hod. se za přítomnosti místostarosty Vladimíra Jedličky a obchodního a produkčního ředitele CK ATIS a.s. pana Petra Krče losoval ze všech návštěvníků valentýnského koupání výherce  pobytu pro 2 osoby v hotelu COLORADO GRAND se SNÍDANÍ a VSTUPEM do největšího zábavního areálu ŠIKLŮV MLÝN , který nám v rámci vzájemné spolupráce věnovala CK ATIS a.s.

Výhercem se stala paní Renata Andrlová s lístečkem číslo 130. Výherkyně již nebyla přítomna, nicméně kontaktovali jsme paní Renatu e-mailem. V případě, že by se výherkyně do 14 dnů nepřihlásila, máme 2 náhradní výherce.
Dále jsme s radostí předali vstup na wellness s poukazem na lifting obličeje vylosované a hlavně i přítomné paní Radce Plucnarové.

Na fotografie z akce se můžete podívat ve fotogalerii :-).

Věříme, že jste strávili příjemný nedělní podvečer a těšíme se na brzkou shledanou.