Wellness centrum Bruntál
dnes je

Známe výherce BONUSU naší soutěže

Známe výherce BONUSU naší soutěže

napsáno dne: 5. 8. 2016

Ze všech návštěvníků, kteří vyplnili náš kratičký dotazník v rámci naší letní soutěže o 3 DNY PLNÉ ROZMANITÝCH ZÁŽITKŮ v Hotelu Panská *** v Jižních Čechách, jsme vylosovali 3 z Vás, kterým budou předány lístky pro 2 osoby na MELODIC SUMMER FESTIVAL*12.-13. 8. 2016, Rýmařov.

Štěstí se usmálo na paní Martinu Matuškovou z Vrbna pod Pradědem, která měla z výhry velkou radost. Paní Matušková nás navštívila, podle svých slov zdaleka ne poprvé, společně s dcerkou, se kterou si také užije první ročník multižánrového festivalu v Rýmařově. Prozradila taktéž, že velmi ráda využívá naší letní akce "5 hodin za cenu 3".

Druhým šťastlivcem je pan Jiří Trefil z Bruntálu a po dlouhé době se tak v rámci našich akcí stal výhercem někdo přímo z Bruntálu. Pan Trefil nás navštěvuje často především s rodinou a jeho spokojenost dokazuje i fakt, že patří mezi naše věrné zákazníky, kteří vlastní čipové hodinky.

Posledním výhercem je paní Petra Svobodová opět z Bruntálu a i ona patří mezi naše "abonenty", kteří nás navštěvují pravidelně :-). Ráda si chodí zaplavat sama, ale i s rodinou. Lístky na festival byla stejně jako předchozí dva návštěvníci potěšena.

Výhercům gratulujeme a těšíme se na začátku září na losování hlavní výhry, již zmíněného pobytu od CK Atis a.s. Do té doby máte stále možnost vyplnit náš kratičký dotazník přímo u pokladny na wellness centru nebo zde na webu.